ОБРЯДИ ВЕСІЛЛЯ ВОГНЮ І ВОДИ В НІЧ ПРОБУДЖЕННЯ ЧАСУ

АБО КУПАЛЬСЬКА НІЧ

Бог Сонця Купала (Сурья, Ярило) у день Літнього Сонцестояння (найкоротша ніч, найдовший день) отримав Силу Світового Вогню та Вогняну Корону. На Сонцестояння міць вогняного початку «ЯВА» була найбільшою в колесі року. Відразу після Сонцестояння в природі оновилося і почало набирати сили водний початок «НАВА». Згідно з древніми ведичними традиціями, поширеними у різних народів Землі, в ніч з 6 на 7 липня ЯВА і НАВА одружуються — це одне з найзагадковіших і найпотужніших таїнств, що дійшло до нас від стародавніх цивілізацій.

Цієї ж ночі приходить у пробуджений стан ЧАС — первинна СТИХІЯ, з якої народилися всі інші СТИХІЇ. При пробудженні ЧАСУ в Природі включаються сприятливі ритми, чому всі бажання, загадані цієї ночі, швидко здійснюються.

Астрономічна та астрологічна підґрунтя події — Земля знаходиться в афелії орбіти — тобто максимально віддалена від Сонця і максимально наближена до Зірок.

У заходи на Весілля Купала входить: робота з освяченим вогнем, чарівне багаття, стрибки через багаття, робота зі стихіями, обряди та медитації з мантрами, шаманські техніки (волхвування), купання у священній річці Мурафі — і багато іншого.

Крім купальської програми передбачено і програму «Буша Езотерична»

Що чарівного ми можемо побачити у Буші? Чим відомі і чому приваблюють гостей ці місця?

  1. Стародавні скелі. У районі Буші – мальовничого селища на кордоні України та Молдови тягнуться Товтри – віддалені відроги Карпатських гір, невеликі скелі з твердих вапнякових та кам’яних порід, залишки бар’єрних рифів первинного океану Тетіс та Сарматського Моря. Камені зберігають енергетику древнього океану, і, якщо розслабитися і поринути у себе, можна побачити корали й зграї різноколірних рибок. Товтри мають значний рекреаційний ефект, у двадцятому столітті люди прагнули потрапити в ці краї заради гідного відпочинку та зміцнення здоров’я.
  2. Мегалітичні споруди Бушанського Яру. Вздовж річки Бушанка, схилами яру, протягом майже двох з половиною кілометрів, по обидва береги річки тягнуться мегалітичні споруди: каміння дивної форми. У минулому столітті вчені говорили про те, що це випадкові нагромадження каменів, що виникли внаслідок природних катаклізмів (великого заледеніння тощо). Нині вчені змінюють свою думку. Тому що природа не виробляє каміння кубічної, паралелепіпедної, трапецієподібної форм і кам’яних коліс, а також не складає їх в арки. Яка цивілізація збудувала гігантські мегалітичні споруди Бушанського Яру — невідомо. Археологи несміливо називають цифру понад тридцять п’ять тисяч років тому. І русло річки, і мегалітичні камені на берегах, чітко вишикувалися вздовж лінії з півночі на південь. У цьому ж напрямку можна побачити рух точок, що світяться в повітрі, іноді вони фіксуються на фото і відео. Передбачається, що це може бути генератор древніх, техномагічна машина, що виробляє гігантські обсяги сприятливої ​​енергії. Крім того, мегаліти є і храмовим камінням — Бетелями, «Будинками Божими», через які можна медитативно зіткнутися з Вищими Світами та Абсолютом. Бажання, загадані на мегалітах, дуже швидко та ефективно збуваються. У яру відчувається енергетичний зв’язок як із древнім океаном, і з початковим Космосом. В одному місці Бушанка протікає маленьким зигзагом у формі латинської літери S. Це місце уподобали підприємці, вони стверджують, що перебування на цьому вигині річки сприяє збільшенню прибутку. На подяку Вищим Силам дерева в районі вигину прикрашають різнокольоровими стрічками. А ще в деяких мегалітах є печери, які дуже сприятливі для медитації. Також трапляються залишки старовинних підземних ходів. За старих часів вважали, що Бушанський Яр — це і є Рай та Місто Богів.
  3. Місце Сили трьох вод. У Буші зливаються воєдино води трьох річок: Мурафа, Бушанка та Суха Бушанка. При цьому утворюється геогліф, схожий на руну «Алгіз» (тризуб). Що означає майже всі народи максимальну силу Великого Духа, Абсолют, і навіть Початкову Трійцю. Крім того, місце злиття трьох річок «змиває» з людини негативні програми, відроджує та відновлює її та її дух.
  4. Підземні міста давніх цивілізацій. Дослідники за допомогою геосканерів та методів лозошукання виявили під селищем Буша, і в скелях Яру, велику кількість підземних порожнин. Передбачається, що це міста та храми давніх цивілізацій.Згодом археологи розпочнуть тут розкопки. І є передбачення, що знахідки, зроблені у цих місцях, змінять долю нашої цивілізації, долю людства.
  5. Скельний Храм. Єдиний у Європі скельний Храм дохристиянського періоду, дві печери якого присвячені Великій Богині, Матері Світів, Матері Землі, та Перуну. У храмі плита із загадковими зображеннями та написами на стінах. Храм величезної енергетичної сили. Світова історична цінність. Є припущення, що при розкопках таких храмів тут знайдуть багато нових знань про давні цивілізації та їх духовні вчення.
  6. Етнографічні музеї. Музеї, де зібрані знахідки часів трипільської культури та слов’янської давнини, що мають, у тому числі духовне та обрядове значення: подвійні глеки, ляльки-мотанки у формі Богині, коней, биків, оленів, птахів, риб, килими, рушники, моделі світового дерева, візерунки алатиря, «космічне яйце» і т.д.
  7. Зцілювальні джерела на горі над річкою Мурафа, і води самої річки. Над річкою Мурафа, на горі, б’ють джерела, які вважаються цілющими. Їм приписують дар зцілювати хвороби зору. Вже кілька століть до джерел існує паломництво, щоб вмитися у їхніх водах. Потім води джерел струмками впадають Мурафу і передають їй свої властивості. Відомо про декілька випадків відновлення зору у людей, які купалися у водах Мурафи останніми роками.
  8. Сади скульптур. У Буші відбуваються міжнародні конкурси скульпторів. Майстри зі світовими іменами створюють скульптури та залишають у дарунок селищу. З цих скульптур роблять сади, прикрашаючи їх квітами та чагарниками.
  9. Панорамні майданчики. За кілька кілометрів від Буші є скельні майданчики, з яких відкриваються панорамні краєвиди на річки та ліси Молдови.
  10. Чарівні Сни над Місцями Сили. Сама Буша та її околиці визнані одним із найбільших у світі Міст Сили. Легенда каже, що Місця Сили поділяться з гостями силою, просвітленням, знанням, здоров’ям та успіхом уві сні, якщо гість зупиниться у Буші з ночівлею. Ми маємо можливість зупинитися у Буші з ночівлею, в комфортних умовах, та отримати Дар від Сили під час сну.
  11. Керівництво музеїв відтворило на березі річки Мурафа давньослов’янське капище (відкритий храм для звернення до Бога) з реконструкції академіка Б. А. Рибакова.

Збір учасників 6 липня 2023 року у Буші. Обрядові заходи триватимуть дві доби. Завершення 8 липня 2023 року.

Вартість заходів складається з двох частин. Частина 1. Проживання, трьохразове харчування, інші побутові послуги, оренда капища, багаття та інших засобів для проведення обрядів – 2200 гривень з людини за дві доби – сплачується на місті приймаючій стороні. 2. Проведення обрядів, екскурсій, лекцій, семінарів, практик протягом двох днів та Купальської Ночі — 3000 гривень, оплачується на місті.

https://www.youtube.com/watch?v=IqXYM47bfJU&list=PLp6B-b2mytEgt_LI0goiDCae-9keQ_CsA&index=5

https://www.youtube.com/watch?v=6Qk_mwumlzQ&list=PLp6B-b2mytEgt_LI0goiDCae-9keQ_CsA&index=13